Haber

Bosna Hersek’te 3 kişiyi öldüren katilin naaşı, defin yeri bulunamadığı için morgda tutuluyor.

Bosna Hersek’te ikisi Türk 3 kişiyi öldüren Nermin Süleymanoviç’in naaşı, kimsenin defin yeri vermek istememesi nedeniyle 3 ay boyunca morgda bekletildi.

Ağustos ayında Bosna Hersek’in Gradacac kentinde 3 kişiyi öldüren katilin naaşı dondurucuya bırakıldı. Görüşmediği eşini ve iki Türk vatandaşını öldüren Nermin Süleymanoviç’in naaşı, kimse defin yeri vermek istemediği için aylardır bekletildi. Cenaze hizmetleri şirketi müdürü Faruk Latifagic, Süleymanoviç’in akrabalarının aylardır defin yeri aradıklarını ancak hiçbir yerden olumlu yanıt alamadıklarını söyledi. Cenazenin dondurucuda saklanması için şu ana kadar 1.500 euro harcandığına dikkati çeken Latifagic, “Şehir yönetimi tüm masrafları karşılamaya hazır. Ancak kimse defin yeri sağlamıyor. Bu nedenle defin işlemi gerçekleştirilmedi. Henüz çıkmadı, defin ruhsatı var ama defin yeri olmadığı sürece her şey beklemede.” “Yapılacak bir şey yok, prosedür bu” dedi.

Etrafına ateş açtı

Gradacac’ta fitness antrenörü olarak çalışan Nermin Sulejmanoviç, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında eski eşi NH’yi tabancasıyla vurup ardından ateş açtı. Sulejamnoviç’in ateş açması sonucu vurulan Belediye Başkanı Cengiz ve 23 yaşındaki oğlu Denis Cengiz de hayatını kaybetti. Polisten kaçarken de ateş etmeye devam eden Süleymanoviç, yakalanmamak için intihar etti. – SARAYBOSNA

haber-cayirova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu