Haber

TRT ve Demirören Medya Kapılarında Sinan Ogan: “Tarafsızlık Nerede?”

Ata İttifakı Başkan adayı Sinan Ogan, TRT, RTÜK ve Demirören Medya Grubu binaları önünde kanalları protesto etti.

Ogan, TRT ve Demirören kümelenmesinin kendisine kanallarında yer vermediğini, bunu sadece Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiğini söyledi.

Oğan, TRT önünde yaptığı konuşmada, “Vergilerimizle yayın yapan ama bize yer vermeyen TRT ekranlarında sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. TRT’nin değerli yöneticileri siz sadece yönetici değil, adamsınız” dedi. ya da Erdoğan’ın bir memuru orada.”

RTÜK önünde konuşan Oğan, “Taraftarlarımız her gün megafonla RTÜK’ün önüne gelecekler ve biz de işimizi anlatacağız. Erdoğan’ın emrettiği gibi değil, Anayasa’nın emrettiği gibi hareket edin.”

Oğan, Demirören Medya’yı şu sözlerle hedef aldı: “Ben bugüne kadar Demirören Medya Grubu’nun tek bir yayınına davet edilmedim. Ben bu ülkede cumhurbaşkanı adayı değil miyim? televizyon kanalı. Özel kanal olarak “Siz kimsenin vicdanı değilsiniz, siz milletin vicdanısınız.”

Oğan, konuşmasında gazeteci Ahmet Hakan’ı da suçlayarak, “Ahmet Hakan benim kadim dostumdur. MHP genel başkan adaylığı döneminde uzun röportajlar yapar, programına davet ederdi. Konuşturmuyor bile.” artık onun programlarında.Nerede demokrasiniz?”

cerkezkoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu